Wolf® WTL-575/230 Ex-Proof Towerlite Aydınlatma
Ürün Tanıtımı
Zone 1/21 koruma sınıfına sahip olan Towerlite, 575W metal halide lambası sayesinde ultra yüksek bir ışık çıkışı sağlar. Sağlam ve korozyona dayanıklı alüminyum gövdesi, paslanmaz çelik montaj aparatları ve IP66 sızdırmazlık standardı ile tersanelerden rafinerilere kadar en ağır dış ortam koşullarında güvenilirliğini kanıtlamıştır. Teleskopik tripod sistemleri veya sabit kule yapılarıyla entegre edilebilen bu çözüm, geniş sahaları gün ışığı netliğinde aydınlatarak operasyonel güvenliği ve verimliliği maksimize eder.
Kullanım alanları
Sertifikasyon
Teknik Özellikler
  • Güçlü üstten aydınlatma sağlar:
  • Parlak, uniform ışık ile gölgeleri ve parlamaları azaltır
  • Görünürlüğü artırarak karanlık alanları minimize ederek güvenliği geliştirir
  • Net görüş ile verimli çalışma görevlerini artırarak üretkenliği artırır
  • 5.4 metreye kadar uzanabilir, mükemmel yüksek aydınlatma sağlar
  • Üç LFX2 Floodlite'tan 78,000 lumene kadar ultra-parlak ışık sunar
  • IP66, hem iç hem de dış kullanım için uygundur
  • Işıklandırma tamamen isteğe göre ayarlanabilir.
  • Towerlite için giriş ve çıkış için HO7RN-F kablosu ile gerçekleşir.
  • ATX, CEAG, Marechal veya Stahl Ex priz için seçenekleri vardır ve uyumludur.
  • 110V veya 230V versiyonları mevcuttur
  • Tek bir operatör tarafından kolayca taşınabilir ve kurulabilir
  • Yaklaşık ağırlık: 320 kg
  • Kolay taşınabilirlik için entegre forklift cepleri bulunur
  • 40 mph (64 kph) hızına kadar rüzgar koşullarında kullanılabilir
  • Kuleleri birbirine bağlamak için isteğe bağlı soket mevcuttur
Garanti ve Teknik Destek
  • Garanti: 2 Yıl Üretici Garantisi.
Paylaş
Teklif İste Teklif Sepetine Ekle
TEKNİK BİLGİLER
WOLF WTL ATEX TOWERLITE KULESEL AYDINLATMA ÜNİTESİ
ÜRÜN REFERANSI
WTL-575/110
WTL-575/230
ÜRÜN TANIMI
ATEX, IECEx and UKEX sertifikalı Zone 1,2/21,22 kulesel aydınlatma ünitesi
KOD
II 2 G Ex eb mb IIC T4 Gb
II 2 D Ex tb IIIC T110°C Db
SERTİFİKASYON
ExVeritas 19 ATEX 0586X / IECEx EXV 19.0079X / ExVeritas 21 UKEX 0939X
GÜÇ GİRİŞİ
3 x 180W
VOLTAJ SEÇENEKLERİ
88 - 140V AC
50 - 60 Hz
180 - 277V AC
50 - 60 Hz
GÜÇ FAKTÖRÜ
>0.90
IŞIK ÇIKIŞI
78,000 lumen
IŞIK KAYNAĞI
3 X Wolf LFX2 Floodlite (her ışıkta 32 LED); ışın açısı 62°
PRİZ SEÇENEKLERİ
ATX, CEAG, Marechal, Stahl
BOYUTLAR
Direk Yüksekliği –tam uzatıldığında 5.4m
AĞIRLIK
Yaklaşık 320kg (ışıklar dahil)
ORTAM /ÇEVRE
-20°C to +50°C
-20°C to +49°C